Семінар-практикум вихователів ЗДО
|
23 березня 2018 року на базі Голованівського закладу дошкільної освіти №3 «Малятко» Голованівського району відбувся семінар-практикум вихователів ЗДО з проблеми «Впровадження сучасних інноваційних технологій та інтерактивних форм роботи в організацію освітньо-виховного процесу».
Мета: актуалізувати знання вихователів щодо нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності ЗДО;
- розглянути основні освітні інноваційні технології, з метою подальшого застосування в навчально-виховному процесі дитячого садка;
- формувати мотивацію вихователів ЗДО для впровадження інтерактивних методів у навчальний процес;
- ознайомити учасників семінару з практикою роботи вихователя щодо проведення занять з грамоти;
- формування їх професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів. Підсилювати професійну мотивацію.
В ході засідання вихователі мали змогу ознайомитися з творчими здобутками педагогів району з даної проблеми, переглянути відео-презентацію , практичну роботу з дітьми, а також взяти участь в діловій грі та майстер-класі.
Вихователі Межирічківського ЗДО «Світлячок» Юхименко Світлана Дмитрівна та Розумович Оксана Дмитрівна мали змогу презентувати та розкрити суть проведення занять з грамоти. Розробили та презентували рекомендації для батьків по вивченню грамоти з старшими дошкільниками. Педагоги Побузького ЗДО №3 «Ромашка» успішно продовжують впроваджувати інноваційні технології та інтерактивні форми роботи в освітній процес. Скоріна Олена Миколаївна вихователь-методист Побузького ЗДО №3«Ромашка» представила роботу свого дошкільного навчального закладу, зосередила увагу присутніх на використанні сучасних педагогічних технологій у освітньому процесі, впливу розвивального середовища дошкільного закладу на ефективність навчання і виховання дошкільнят, значенні професійної готовності педагогів для успішної реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти.
Голубець Наталія Казимирівна, вихователь Голованівського ЗДО №3 «Малятко» з учасниками семінару провела «Майстер-клас» “Руками творяться дива”(мистецтво оригамі).
Цікаві форми проведення семінару спонукали кожного з учасників заходу зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо здійснення інноваційної діяльності в ДНЗ.
|
23 лютого 2018 року відбувся семінар секретарів атестаційних комісій. У залі засідань відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації зібралися секретарі із навчальних закладів, де створено комісії для атестації педагогічних працівників. Під час семінару було обговорено питання підготовки документації, проведення підсумкового засідання атестаційної комісії, озвучено перелік документів, який потрібно підготувати на атестаційну комісію ІІ рівня.
Семінар учителів англійської мови
|
21 лютого 2018 року відбувся семінар учителів англійської мови. Під час семінару Ткачук Наталія Миколаївна, учитель англійської мови НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» на базі своєї школи показала роботу з учнями 11 класу, які залучені до проекту ЮНЕСКО «Найбільший урок у світі». В рамках проекту провела урок на тему: «Сила миру», під час якого діти обговорювали проблеми миру в світі, шукали шляхи подолання конфліктних ситуацій.
На другому уроці Наталія Миколаївна поділилася досвідом своєї роботи по підготовці учнів до здачі зовнішнього незалежного оцінювання, зупинилася на основних аспектах роботи з текстом під час виконання тестових завдань.
|
Семінар учителів української мови та літератури
21 лютого 2018 року відбувся семінар учителів української мови та літератури. Рибак І.А., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райержадміністрації, підвела підсумки участі школярів у мовно-літературних конкурсах, всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури. Були розглянуті завдання, під час виконання яких в учнів виникли труднощі. Потапова Л.А., голова РМО, ознайомила словесників з презентацією «Як визначити художні засоби у творі». Іванішина Т.С.,учитель філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Троянська ЗШ», презентувала урок української мови в 11 класі на тему «Складне речення», використала методику застосування комплексних завдань на основі аналізу тексту. Рибак І.А. ознайомила вчителів з особливостями проведення ЗНО-2018.
Районний семінар-практикум працівників психологічної служби і класних керівників 11-х класів
|
9 лютого 2018 року у залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Голованівської РДА відбувся районний семінар-практикум працівників психологічної служби і класних керівників 11-х класів.
На семінарі розглянуто питання: забезпечення психологічної готовності старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання, профілактика конфліктів у освітньому середовищі.
Про форми роботи з батьками 11-класників присутніх проінформувала Закалашнюк Алла Анатоліївна,методист районного методичного кабінету.
Лизун Світлана Михайлівна,практичний психолог Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів,керівник районного методичного об’єднання, провела з колегами заняття з елементами тренінгу на тему: «Конфлікт і спілкування». Практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти ознайомилися з такими формами запобігання та врегулювання конфліктів як «Шкільна медіація», методикою Ненасильницького спілкування, отримали методичні рекомендації.
|
Апробація тестових завдань
|
З метою наповнення банку тестових завдань новими якісними завданнями з предметів ЗНО українським центром оцінювання якості освіти проводиться апробація тестових завдань. Серед двадцяти чотирьох районів Кіровоградської області десять мають змогу пройти таку апробацію, в тому числі і заклади освіти Голованівського району. До вибірки увійшли Побузька загальноосвітня школа та НВК " Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка - гімназія". Апробація проводиться 3-4 рази на рік за графіком визначеним УЦОЯО.
Обласний навчально-методичний центр сучасних технологій оцінювання якості освіти визначає заклади освіти області, які братимуть участь у апробації тестових завдань. 30 січня випускники Побузької школи мали змогу долучитись до апробації тестових завдань з української мови та історію України, а 31 січня учні Голованівської школи – брали участь у апробації тестових завдань з математики та історії України. Процедура апробації важлива для учнів, тому що вони мають змогу спробувати свої сили у виконанні тестових завдань з предметів ЗНО, отримати навички роботи з новими завданнями. При цьому забезпечується конфіденційність.
Апробацію проводила уповноважена особа Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Бутенко Л.М. Ліна Миколаївна поспілкувалась з учнями, поцікавилась станом реєстрації одинадцятикласників до пробного тестуванню та надала поради щодо підготовки до проходження ЗНО.
Крім того Ліа Миколаївна 29 січня Бутено Л.М. провела батьківські збори в Побузькій школі на тему "Актуальні питання проведення ЗНО у 2018 році".
|
Cемінар-практикум вчителів математики
|
26 січня 2018 року на базі НВК « Перегонівська ЗШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» відбувся семінар-практикум вчителів математики на якому розглядалися питання:
- розвиток математичної освіти в контексті реалізації Концепції « Нова українська школа» (проведено урок з метою реалізації ключових та предметних компетентностей - Геометрія 7 клас, вчитель Жабчіц В.С., вчителем Ставніченко Л.А. було презинтовано урок у 6 класі на тему «Відсоткові розрахунки» використавши місцевий матеріал, проведено інтелектуально-розважальну гру « Хто зверху з математики», вчитель Жабчіц Я.В.);
- участь школярів у конкурсах та МАНі ( Закалашнюк А.А.- методист РМК);
- підготовка учнів 11 класу до ЗНО 2018 року по математиці та характеристика сертифікаційних робіт ( Закалашнюк А.А - методист РМК);
- організація та проведенняя ДПА у 9 класі 2018 року ( Медведчук М.П. –голова РМО).
|
Навчання для відповідальних за формування реєстраційних документів випускників старшої школи для участі в ЗНО-2018
|
26 січня на базі НВК Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка відбулось навчання працівників закладів освіти району, які призначені відповідальними за формування пакетів реєстраційних документів для проведеня ДПА - ЗНО - 2018 року.
Завідувач РМК Мирошниченко О.В. провела навчання з питань проведення інфофрмаційно-роз"яснювальної роботи з учнями, педагогами, батьківськими контингентами стосовно підготовки до ЗНО, вибору предметів для державної підсумкової атестації, яка проводиться у формі ЗНО, питань реєстрації, формування пакетів реєстраційних документів для закладів освіти, особливих умов проведення, ососбливостей сертифікаційної роботи з іноземної мови у 2018 році. Звернула увагу керівників закладів НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка - гімназія" , НВК "Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст - ДНЗ", Побузька ЗШ, філій "Свірнівська ЗШ", "Клинівська ЗШ", "Межирічківська ЗШ", "Троянська ЗШ", "Молдовська ЗШ", на використання матеріалів сайтів УЦОЯО, ОРЦОЯО для проведення інформаційно-роз"яснювальної роботи класними керівниками (з дітьми та батьківськими колективами), психологами. |
Районна творча група учителів початкових класів "Пошук"
|
12 січня 2018 року в НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка - гімназія " відбулося засідання творчої групи учителів початкових класів "Пошук" з проблеми "Підтримка уроку лепбуком". Учасники творчої групи в доброзичливій атмосфері, за круглим столом, презентували свої лепбуки, які вони підготували, щоб використовувати під час проведення уроків в початкових класах.
|
Семінар-практикум учителів української мови та літератури
|
22 грудня 2017 року у НВК "Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури. Урок літератури рідного краю на тему "Сергій Ткаченко - поет Приятрання" провела Корчум Наталія Петрівна. Учні 6 класу читали та аналізували поезії письменника-земляка, розповіли про дитячі рани поета. Корчум Н.П. презентувала роботи учениць-випускниць філії НВК "Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ "Лебединська ЗШ", Костриці Альміри та Аліни Бербеги, які у милулому навчальному році захищали їх в обласному відділені МАНу та посіли ІІ та ІІІ місця.
Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, акцентувала увагу словесників на особливостях проведення уроків літератури рідного краю. Учителі української мови та літератури відвідали українську світлицю. |
Засідання районного методичного об'єднання
|
20 грудня 2017 року відбулося засідання районного методичного об'єднання з проблеми "Шкільна бібліотека і національно-патріотичне виховання". Були розглянуті такі питання:
1. Роль шкільної бібліотеки у формуванні національної свідомості читачів.
2. Про підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (з досвіду роботи).
3. Основи систематизації документів за класифікаційною системою УДК.
4. Календар знаменних і пам'ятних дат. Письменники-ювіляри, книги-ювіляри - 2018.
Олійник К.Ф., бібліотекар НВК "Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" зробила звіт про проходження курсів підвищення кваліфікації.
|
Районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури
|
8 грудня 2017 року у філії Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів «Пушківська ЗШ-ДНЗ» відбувся районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури на тему: «Застосування мультимедійних та інтерактивних технологій як джерела знань на уроках зарубіжної літератури».
Людмила Борисівна Рибакевич, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, провела урок позакласного читання на тему: «Світ, в якому ти живеш…» (за повістю Анни Гавальди «35 кіло надії»). На уроці учні досліджували особливості художнього світу повісті, мотивацію вчинків її героїв, шляхи подолання проблем. Учителька використала значний обсяг аудіовізуального матеріалу (малюнки, фото, відео- та кіно матеріали), індивідуальне, парне та групове навчання, спрямовувала свою діяльність на розвиток творчого потенціалу учнів, їхніх здібностей та комунікативних вмінь, формування навичок аналізу художнього твору з опорою на текстоцентричний принцип навчання.
По завершенню уроку учні, батьки, вчителі стали учасниками колективної творчої справи на тему: «Щаслива дитина- щаслива родина-щаслива Україна». Після ознайомлення присутніх із казкою В.О.Сухомлинського «Казка про щастя», було проаналізовано твір, створено міні-проекти . Такий вид спільної діяльності допоміг учням зрозуміти філософську категорію «щастя», визначити головні чинники його досягнення.
|
Районний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів
|
6 грудня 2017 року у філії НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка-гімназія «Голованівська загальноосвітня школа ім. Г.В.Міклея» відбувся районний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Захист дітей від насильства та жорстокого поводження».
Любов Дмитрівна Непом‘яща, практичний психолог закладу підготувала з учнями 6 класу тренінгове заняття, під час якого діти з’ясували суть поняття «насильство», розвинули навички відповідальності за свої дії, вміння захистити себе від насильства та жорстокого поводження. Для практичних психологів та соціальних педагогів вона провела міні-тренінг на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Працівники психологічної служби розглянули можливості подолання насильства в сім’ї та суспільному середовищі.
|
Семінар учителів початкових класів
|
В НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія" 6 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум учителів початкових класів з проблеми "Здоров'язберігаючі технології в інтеграції предметів початкової школи". Учитель початкових класів Буліга С.М. разом зі своїми учнями 2-Б класу презентували проект "Раціональне харчування" методом "лепбук". Під час заходу учитель з учнями організувала пісні, танці, інтерв'ю з учасниками семінару, вправи, які розкривають переваги здорового харчування.
З присутніми учителями Світлана Михайлівна провела майстер-клас "Формування здоров'язбережувальних компетентностей молодших школярів шляхом методу проектів". Учасники працювали в групах, виконували різні завдання, відстоювали свої думки. Дорогань В.В., учитель початкових класів філії "Свірнівська ЗШ - ДНЗ" поділилась досвідом використання кольоротерапії при формуванні здоров'язбережувальних компетентностей в учнів у своїй презентації.
В семінарі взяли участь учителі початкових класів Голованівського та Вільшанського районів. Учасники семінару-практикуму були активні, задоволені своєю роботоб та отримали сертифікат учасника проекту "Здорове харчування".
|
"Вчимося жити разом"
|
29 листопада 2017 року на базі НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія" відбулося навчання по впровадженню проекту "Вчимося жити разом", в якому взяли участь учителі, які викладають основи здоров'я у 1-9 класах. Проект "Вчимося жити разом" надає психосоціальну допомогу дітям, підліткам та родичам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні.
|
Семінар- практикум вихователів дошкільних навчальних закладів з теми «Джерело гуманної педагогіки – педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського
|
Важливим аспектом педагогічної спадщини Василя Сухомлинського є її гуманіз. Виховання гуманізму й людяності повинно стати одним із завдань діяльності дошкільного закладу і вихователя.
"Процес виховання, писав В.О.Сухомлинський, полягає у єдності духовного життя вихователя і вихованців - у єдності їхніх ідеалів, намагань, інтересів, думок, переживань".
10 листопада 2017 року в Побузькому ДНЗ №3 «Ромашка» відбувся семінар-практикум вихователів з теми "Джерело гуманної педагогіки – педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського».
Мета семінару: Пропагувати педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського, розширити знання учасників семінару про гуманістичну культуру та її основні складові, формувати вміння організовувати і проводити інтерактивні форми роботи з батьками вихованців і вихователями, розвиваим навички педагогічної культури, стимулювати самовдосконалення вчителя.
Педагоги поділилися досвідом роботи щодо використання казок та оповідань В.Сухомлинського в різних видах дитячої діяльності.
До уваги учасників семінару було запропоновано перегляд інтегрованого заняття «Людина починається з добра» з пріоритетом художньо-мовленнєвого розвитку за казками В.О.Сухомлинського та використанням нетрадиційних форм навчання (використання методу мнемотехніки та ІКТ). Вихователь середньої групи Охріменко Валентина Василівна розкрила основні принципи організації навчально-виховної роботи з упровадження ідей Василя Сухомлинського в освітній процес дошкільного закладу, форми та методи роботи з дітьми.
Та перегляд комбінованого заняття з художньої літератури «За полем зору» з застосуванням арт-терапії за оповіданням В.О.Сухомлинського «Як Сергійко навчився жаліти». Вихователь старшої групи Тищенко Лариса Миколаївна.
Методист ДНЗ №3 Скоріна Олена Миколаївна поділилась своїм досвідом упровадження спадщини В.О. Сухомлинського в практику освітньо-виховної роботи з дошкільниками, акцентувала увагу на основних положеннях гуманно-особистісного підходу до дитини.
Учасниками семінару переглянуто цікаве і змістовне відео «Серце віддаю дітям». Прослухали лекцію «Сутність і зміст головних ідей гуманістичної педагогіки В.О.Сухомлинського». Та були учасниками інтерактивних форм роботи: - Гра «Розминка»,
- Гра «Дайте відповідь на Чомучкині запитання»,
- Гра «Розвяжіть ситуацію»,
- Гра «Продовжіть прислів’я про родинне виховання»
- Кросворд «Чи знаємо ми В.О.Сухомлинського».
Учасники семінару мали можливість переглянути представлені на виставці дидактичні ігри, посібники, презентації казок В. Сухомлинського.
При підведенні підсумків семінару його учасники висловили своє задоволення від побаченого та почутого, отримали чимало корисної інформації для себе.
Майстерно, фахово, на високому рівні провели цей семінар працівники Побузького дошкільного навчального закладу №3 «Ромашка» керівником якого є творча, талановита, багатогранна Наталія Дмитрівна Кубанова.
|
Засідання РМО вчителів природничого циклу.
10.11.2017 року на базі НВК Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім Т.Г.Шевченка біло проведено районний семінар-практикум для вчителів хімії та біології.
Мета семінару: Обговорити та відпрацювати учителів-предметників щодо виконання нормативної бази з питань роботи вчителя у контексті Концепції Нової української школи, створення умов для реалізації Концепції Нової української школи; познайомити учасників семінару з варіантами програм природничого циклу у старшій школі (2018/2019 н.р.).
Питання, які були запропоновані для роботи:
1.Стратегія розвитку сучасної освіти. Нова українська школа.
2. «Теоретичні та методичні основи, сутність, структура, елементи емоційно-ціннісного компоненту освіти за новим державним стандартом.
3.Хімічний та біологічний експеримент як ефективний метод розвитку дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок
Сесія Голованівського районного парламенту дітей
|
10 листопада 2017 року на базі Голованівського БДЮТу відбулася сесія Голованівського районного парламенту дітей. Розглядалися такі питання:
- звіт голови РПД "Про роботу парламенту дітей Голованівського району за міжсесійний період";
- звіти голів учнівського самоврядування;
- затвердження плану роботи РПД на 2017-2018 н.р.
Завершилась зустріч майстер-класом із виготовлення оберегів для воїнів АТО.
|
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Захід з національно-патріотичного виховання
|
На базі Голованівського дошкільного навчального закладу №3 «Малятко» 01 листопада 2017 року проведено захід з національно-патріотичного виховання, вихователь Цьосенко Ольга Леонідівна, методист Лівітчук Н.Л.
Тема: Хай в серці кожної дитини, живе любов до Батьківщини»
Мета заходу: Формувати патріотичні почуття через виховання любові до нашої держави, державних національних символів України.
Бажання більше дізнатися про історичне минуле своєї Батьківщини.Поглибити знання дітей про значення народних символі –оберегів.
Виховання менталітету та духовності у наймолодшого покоління нашої держави не може бути повноцінним без прилучення його до історії духовної національної культури України. Життя українського народу багате своїми традиціями і обрядами. І нам, вихователям, треба тісно співпрацювати з родинами вихованців, щоб збагатитися досвідом кожної окремої сім’ї і мати від неї підтримку в своїх починаннях. Завдання для вихователя – донести до батьків, значущість і важливість формуванні гармонійних стосунків з дитиною, поступово розширити коло обізнаності батьків через різні форми роботи. Від нас, дорослих, дуже багато залежить, щоб змалечку дитина пізнавала звичаї та обряди свого краю, збагачувала мову скарбами усної народної творчості, полюбила гарну і милозвучну рідну мову та духовну культуру українського народу.
|
Засідання творчої групи "Пошук"
|
01 листопада 2017 року відбулося засідання районної творчої групи учителів початкових класів "Пошук". Учасники засідання працювали над проблемою "Використання новітніх (інноваційних) технологій як засіб формування творчої активності учителя та учня". Було обговорено передумови вибору проблеми над якою буде працювати творча група протягом року (виступ Теліги І.О.). Керівник творчої групи Дудар Л.М. ознайомила присутніх з лепбуком, розповіла про варіанти його виготовлення та використання.
|
Семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних закладів
|
На базі Побузького дошкільного навчального закладу №1 «Орлятко» 25 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних закладів. Тема семінару-практикуму: «Зміцнення здоровя дошкільників засобами фізичного виховання».
Метою семінару-практикуму було підвищити рівень поінформованості педагогів щодо зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання , ведення здорового способу життя. Удосконалення фахової майстерності педагогів, активізувати їхній творчий потенціал, розвивати креативне мислення.
Учасники семінару відвідали заняття з фізкультури відповідно освітньої лінії «Особистість дитини» Базового компоненту дошкільної освіти, яке провела вихователь ІІ молодшої групи Савчук Т.О. «Подорож до осіннього лісу».
Вихователь-методист ДНЗ Надія Миколаївною Панченко розповіла про систему фізичного виховання, яка склалася у навчальному закладі.Провела практичний семінар з вихователями закладу, звернула увагу на те, що фізичне виховання є основою всебічного розвитку дитини особливо у перші шість років життя, коли закладається фундамент здоров’я, нормального фізичного розвитку формування рухових функцій, рухової активності, яка сприяє психічному і фізичному розвитку та розумовому розвитку маленької людини, становлення особистості дитини. Тому першочергове завдання вихователів дошкільних навчальних закладів це формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку.
Після завершення учасники семінару обмінялись досвідом роботи з фізичного виховання, використанням різних форм організації навчально-виховного процесу, обговорили шляхи покращення здоров’я та фізичного розвитку дошкільнят.
Сподіваємося, що знання, отримані під час даного семінару, стануть безцінним досвідом, який вихователі ДНЗ будуть впроваджувати у практику роботи дошкільних навчальних закладів.
|
04 жовтня 2017 року у бібліотеці НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія" відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів. Безносюк О.В., голова методичного об'єднання, зосередила увагу колег на плануванні роботи на 2017/2018 навчальний рік, на основній документації, з якою працюють бібліотекарі. Працівники ознайомлені з постановою Кабінету Міністрів України "Про припинення використання таблиць ББК та впровадження УДК". Рибак І.А., методист районного методичного кабінету, вела мову про Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який у 2017/2018 навчальному році проходить під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя".
Стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського"
|
25 вересня 2017 року у м. Благовіщенськ урочисто стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського", який триватиме рік. Завершиться він у вересні 2018 року у с. Павлиш напередодні відзначення 100-річчя від дня народження великого Добротворця.
В урочистому відкритті Марафону взяли участь учні, їхні батьки, педагогічні колективи навчальних закладів Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського та Голованівського районів, які презентували досвід творчого впровадження однієї із провідних ідей науково-педагогічної спадщини Василя Сухомлинського «Виховання громадянина-патріота в системі ціннісних орієнтацій».
Делегація Голованівського району підготувала тематичну виставку напрацювань педагогічних працівників району на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського для формування здоров’язберігаючих компетентностей школярів» Директори Голованівського БДЮТу С.А. Прокопенко та Побузького ЦДЮТу К.О.Лісовенко презентували виставки дитячих робіт відповідної тематики. Педагогічний марафон проходив за трьома напрямками – студія №1 «Опорна школа- «Творчий потенціал опорних шкіл в дії», студія №2 «Майстер-клас»- «Панорама творчих знахідок педагогів», студія №3 «Учнівське самоврядування»- «Виховання, новації, діяльність».
Під час роботи студії №1 Л.Б Рибакевич, завідувач філії Побузької ЗШ І-ІІІ ст. «Пушківська загальноосвітня школа» представила діяльність навчального закладу з проблеми «Використання ідей В.О.Сухомлинського у формуванні здоров’язберігаючих компетентносте школярів. Засідання студії №2 проходило у формі майстер-класу з теми: «Інтеграція елементів педагогічних технологій (інтерактивних, ігрових, здоров’язберігаючих)», у якому взяли участь І.О Теліга, заступник директора з методичної роботи НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія», Т.М. Бучацька, учитель початкових класів, А.А. Манжола, учитель образотворчого мистецтва. Вони підготували автограф-сесію «Україно! Я – твоє дитя». Локації студії №3 «Учнівське самоврядування» - «Виховання, новації, діяльність» представили учні 10-А класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. Безверхня Д., Бондаренко В., Вдовиченко Ю., Гуменна А. Змістовним і захоплюючим був виступ агітбригади на тему: «Упевнено крокуєм – здоров’я пропагуєм». Підготували школярів Л.В. Притиковська , заступник директора з виховної роботи, О.Д. Самофал, педагог-організатор.
Відкриття філії Голованівського БДЮТу
|
19 вересня 2017 року у НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбулося відкриття філії Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості. У закладі працюватимуть 18 гуртків за такими напрямками: художньо-естетичний, гуманітарний, спортивно-оздоровчий, військово-патріотичний, науково-технічний, якими керуватимуть 17 досвідчених педагогів.
На святі були присутні Бугаєнко О.П., заступник голови райдержадміністрації, Рокочук Д.С., заступник голови районної ради, Мирошниченко О.В., завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Гості привітали учнів, учителів із гарною подією у їх школі та побажали творчої наснаги, натхнення, успіхів. На свято завітали і керівники гуртків районного БДЮТу на чолі з директором Прокопенко С.А. Вихованці гуртків порадували присутніх святковим концертом, а керівники гуртків провели майстер-класи. Королева творчості (Юлія Кіндзерська) запросила дітей-новачків виголосити обіцянку, після якої вони стали рівноправними гуртківцями БДЮТу.
|
|
Семінар вчителів основ здоров’я
|
Немає коментарів:
Дописати коментар